Clicky

Urologas

gydytojo urologo konsultacija

 

 

Ar jums reikalingas urologas? Nelauk! Mūsų kvalifikuotas ir patyręs urologas mūsų mažoje medicinos klinikoje yra čia, kad padėtų.

 

 

Urologai yra gydytojai, kurių specializacija yra vyrų ir moterų šlapimo sistemos, taip pat vyrų reprodukcinės sistemos ligų diagnostika ir gydymas. Kai kurios įprastos ligos, kurias gydo urologai, yra šlapimo takų infekcijos, šlapimo pūslės problemos, inkstų akmenys ir prostatos problemos.

Mūsų klinikoje mūsų urologas naudoja naujausias technologijas ir metodus, kad mūsų pacientams teiktų aukščiausios klasės diagnostiką ir gydymą. Skiriame pakankamai laiko išklausyti jūsų skundus ir pasiųlyti asmeninius gydymo planus, kurie padės jums jaustis geriau.

Neleiskite, kad šlapinimosi ar reprodukcinės sistemos problemos jus ilgiau kankintų. Užsiregistruokite pas mūsų urologą šiandien ir ženkite pirmąjį žingsnį link geresnės sveikatos.

Mes diagnozuojame ir gydome visas urologines ligas, tarp kurių reiktų paminėti:

  • Prostatitas, uretritas, cistitas ir kitos infekcinės uždegiminės ligos, taip pat ir lytiškai plintančios ligos (kitaip venerinės ligos);
  • Šlapimo takų uždegimai;
  • Prostatos adenoma;
  • Prostatos vėžys ir ankstyvoji jo diagnostika;
  • Epididimitai, orchitai, fimozė, varikocelė, balanopostitai;
  • Šlapimo takų akmenligė ir augliai;
  • Inkstų akmenligė;
  • Potencijos koregavimas ir gydymas;
  • Moterų urologinės ligos;

Viršutinei vyrų šlapimo ir lyties organų sistemai priklauso: inkstai (ren), šlapimtakiai (ureter), o apatinei – šlaplė (urethra), priešinė liauka (prostata), sėklinės pūslelės (vesiculae seminales), šlapimo pūslė (vesica urinaria), sėklidės (testiculi). Bakteriniai ir virusiniai agentai, patekę į šlapimo ir lyties sistemą sukelia uždegiminius procesus, pažeidžiančius vieną ar kelis šios sistemos organus.

Anksti diagnozuotas ir laiku išgydytas uždegiminis procesas apsaugo nuo galimo ligos progresavimo, kitų sistemos organų pažeidimų, pasireiškiančių komplikacijų: prostatito, vezikulito, orchito, cistito, pielonefrito. Komplikuotus uždegiminius procesus gydyti yra sunkiau, tai trunka ilgiau, gali turėti įtakos vėžinių procesų vystymuisi bei vyro lytinės potencijos sumažėjimui ir jo vaisingumo sutrikimui. Į šlaplę patekusi infekcija (bakterijos, grybeliai, virusai) sukelia šlapimo kanalo uždegimą (uretritą), pasireiškiantį perštėjimu, dilgčiojimu, deginimu šlaplėje bei kartais pastebimomis išskyromis. Dažnai liga gali vystytis ir be šių juntamų ir pastebimų požymių, o pasireiškia žymiai vėliau sunkiomis komplikacijomis (prostatitas, epididimitas).

Profilaktiniai pasitikrinimai leidžia išvengti sunkių ligos pasekmių, jei atliekami bent 2 kartus per metus. Vidutinio amžiaus (nuo 40 m.) ir vyresni vyrai bent kartą metuose turėtų kreiptis ištyrimui dėl prostatos vėžio rizikos. Įvertinama priešinės liaukos būklė (digitalinis tyrimas, echoskopija), atliekamas specialus kraujo tyrimas (PSA). Šie patikrinimai ypač svarbūs vyrams, kurių giminėje buvo asmenų, sirgusių vėžinėmis ligomis, ar jie patys dažnai sirgo šlapimo ir lyties organų uždegimais.

Šlapimo takų akmenligė yra labai dažna urologinė liga, galinti pasireikšti gana ūmiai ir skausmingai, bet gali būti ir visai nebyli. Laiku negydomi šlapimo takų akmenys sudaro sąlygas rastis šlapimo takų infekcijai, inkstų funkcijos sutrikimams ir, galiausiai, negrįžtamiems pakitimams, tokiems, kaip inksto supūliavimas ir jo žūtis. Kraujas šlapime – vienas iš pagrindinių diagnostinių šlapimo takų auglio faktorių. Pastebėjus kraują šlapime reikalinga neatideliojant kreipti pas urologą detaliam tyrimui ir gydymui.

Kainos
Urologo konsultacija 60 €