Clicky

Susisiekite 8 5 2333 827 I-V 8:00 - 20:00 nuotolinės konsultacijos

Apie mus

Ausra-Bickauskiene--242x300Privati klinika „Narmeda“, įsteigta prieš 24 metus, sukaupusi ilgametę patirtį, yra vienas iš ilgiausiai paslaugas teikiančių privačių medicinos centrų Lietuvoje. Mes nesame didžiausi, mes stengiamės būti geriausi.

 

Aušra Bičkauskienė, klinikos „Narmedos medicina“ vadovė: 

Kas mes? Mes esame specializuota dermatologijos, akušerijos, ginekologijos, urologijos, kraujagyslių ligų klinika. Mūsų tikslas būti lydere savo teikiamų paslaugų spektre, pilnai patenkinant paciento lūkesčius.

 

Mūsų naudojama įranga. Klinikoje naudojama naujausia tik patikimų gamintojų „Asclepion“, „General Electric“,“Huntligh“,“Heine“ ir kt. aukštos klasės aparatūra. Turime galingus vokiškus lazerius, kuo gali pasigirti nedaugelis medicinos įstaigų , naujus ,galingus echoskopus. Vis dėlto mes labiausiai didžiuojamės savo darbuotojais.

Mūsų specialistai. Dirba tik patyrę specialistai, specializavęsi Lietuvos ir užsienio klinikose specializuotų skyrių vadovai. 

Tyrimai ir skubos tvarka. Dalis tyrimų, esant neatidėliotinai situacijai, atliekama skubos tvarka. 

Mūsų tikslai. Vienas iš svarbiausių mūsų prioritetų yra dėmesys ir pagarba pacientui, todėl stengiamės skirti daugiau laiko konsultacijai negu kitose medicinos įstaigose, užtikriname paciento duomenų saugumą. Nesivaikome nepatikrintų naujovių, todėl diagnostikoje ir gydyme taikome tik patikimus metodus. Mūsų tikslas būti lydere savo teikiamų paslaugų spektre, pilnai patenkinant paciento lūkesčius.

Mus patogu rasti ir atvykti. Mes dirbame Vilniaus miesto centre Jums patogiu laiku.

Privatumo politika.UAB „Narmedos medicina“ yra svarbi Jūsų – Mūsų pacientų bei kitų duomenų subjektų asmens duomenų apsauga. Todėl esame įsipareigoję gerbti ir saugoti kiekvieno duomenų subjekto privatumą. 
Šioje Privatumo politikoje yra pateikiama esminė informacija apie UAB „Narmedos medicina“ vykdomą asmens duomenų tvarkymą, šių duomenų saugojimą ir duomenų subjektų teises. 

 

Mūsų gydytojai
Mūsų medicinos slaugytojos
Mūsų administracijos darbuotojos

Turite klausimų?

Į daugelį pacientams kylančių klausimų stengiamės atsakyti savo internetiniuose puslapiuose. Nepakanka informacijos? Susisiekite su mūsų klinika info@narmeda.lt

 

Turite klausimų? Susisiekite su mumis:
Tel.: 85 2333 827
Arba siųskite savo klausimus mums:
Užklausos forma