Clicky

Susisiekite 8 5 2333 827 I-V 8:00 - 20:00 nuotolinės konsultacijos

Apie mus

Ausra-Bickauskiene--242x300Privati klinika „Narmeda“, įsteigta prieš 24 metus, sukaupusi ilgametę patirtį, yra vienas iš ilgiausiai paslaugas teikiančių privačių medicinos centrų Lietuvoje. Mes nesame didžiausi, mes stengiamės būti geriausi.

 

Aušra Bičkauskienė, klinikos „Narmedos medicina“ vadovė: 

Pradėjome darbą karantino sąlygomis. Rekomenduojame registruotis iš anksto.
Konsultacijai prašome atvykti tiksliai nurodytu laiku iš anksto užsiregistravus ir gavus patvirtinimą. Atvykus rekomenduojame dėvėti apsauginę kaukę, dezinfekuoti rankas. Atvykti be lydinčių asmenų, išimtis vaikai ir pacientai, kurie patys negali apsitarnauti. Jeigu karščiuojate, kosite, yra skonio, uoslės sutrikimai, turėjote kontaktą su sergančiais, atvykę iš užsienio (iki 14 parų), gydėtės ligoninėje 14 parų bėgyje – atidėkite konsultaciją ar numatomą procedūrą.
Rekomenduojame , esant galimybe, naudotis nuotolinėmis konsultacijomis. 

 O karantino metu siūlome ligas diagnozuoti ir gydyti kitaip.

Esant galimybei (pirminės dermatologo, pakartotinos ginekologo, dermatovenerologo, urologo konsultacijos, vaistų išrašymas) naudokitės nuotoline konsultacija.
Nuotolinei registracijai naudokite epaštą konsultacija@narmeda.lt arba registracijos formą.

Nuotolinės konsultacijos tvarka
Atliekame nuotolines dermtologo, dermatovenerologo konsultacijas.Susisieksime su Jumis valandos bėgyje, konsultacija ir receptai tą pačią dieną.
1. Jūs kreipiatės elektroniniu paštu konsultacija@narmeda.lt arba pildote registracijos internetu formąaprašote  problemą, pridedate pažeidimo nuotraukas, įrašote vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį, kuriuo susisieksime konsultacijos metu, pageidaujamą konsultacijos laiką.
2.Jūs  atliekate pavedimą į UAB „Narmedos medicina“ sąskaitą LT 50 7044 0600 0739 7388 už konsultaciją 40 (20 pakartotina konsultacija, 15 gydymo paskyrimas, vaistų išrašymas) eurų sumą*.
3.Pavedime turite nurodyti konsultuojamojo asmens kodą, nes  ligos istorija bus pildoma esveikata duomenų bazėje ir išduodami elektroniniai receptai.
4. Mes su Jumis susisieksime artimiausiu laiku, ar stengsimės susisiekti Jūsų pageidaujamu laiku.  

 

 

* kartu tai Jūsų tapatybės patvirtinimas ir patvirtinimas, kad susipažinote su „Paciento valios pareiškimas dėl sveikatos priežiūros paslaugų teikimo nuotolinius būdu klinikoje UAB „Narmedos medicina““ (žiūrėti )


Kovokime su ligomis naujomis formomis.

 

Kas mes? Mes esame specializuota dermatologijos, akušerijos, ginekologijos, urologijos, kraujagyslių ligų klinika. Mūsų tikslas būti lydere savo teikiamų paslaugų spektre, pilnai patenkinant paciento lūkesčius.

Mūsų naudojama įranga. Klinikoje naudojama naujausia tik patikimų gamintojų „Asclepion“, „General Electric“,“Huntligh“,“Heine“ ir kt. aukštos klasės aparatūra. Turime galingus vokiškus lazerius, kuo gali pasigirti nedaugelis medicinos įstaigų , naujus ,galingus echoskopus. Vis dėlto mes labiausiai didžiuojamės savo darbuotojais.

Mūsų specialistai. Dirba tik patyrę specialistai, specializavęsi Lietuvos ir užsienio klinikose specializuotų skyrių vadovai. 

Tyrimai ir skubos tvarka. Dalis tyrimų, esant neatidėliotinai situacijai, atliekama skubos tvarka. 

Mūsų tikslai. Vienas iš svarbiausių mūsų prioritetų yra dėmesys ir pagarba pacientui, todėl stengiamės skirti daugiau laiko konsultacijai negu kitose medicinos įstaigose, užtikriname paciento duomenų saugumą. Nesivaikome nepatikrintų naujovių, todėl diagnostikoje ir gydyme taikome tik patikimus metodus. Mūsų tikslas būti lydere savo teikiamų paslaugų spektre, pilnai patenkinant paciento lūkesčius.

Mus patogu rasti ir atvykti. Mes dirbame Vilniaus miesto centre Jums patogiu laiku.

Privatumo politika.UAB „Narmedos medicina“ yra svarbi Jūsų – Mūsų pacientų bei kitų duomenų subjektų asmens duomenų apsauga. Todėl esame įsipareigoję gerbti ir saugoti kiekvieno duomenų subjekto privatumą. 
Šioje Privatumo politikoje yra pateikiama esminė informacija apie UAB „Narmedos medicina“ vykdomą asmens duomenų tvarkymą, šių duomenų saugojimą ir duomenų subjektų teises. 

 

Mūsų gydytojai
Mūsų medicinos slaugytojos
Mūsų administracijos darbuotojos

Turite klausimų?

Į daugelį pacientams kylančių klausimų stengiamės atsakyti savo internetiniuose puslapiuose. Nepakanka informacijos? Susisiekite su mūsų klinika info@narmeda.lt

 

Turite klausimų? Susisiekite su mumis:
Tel.: 85 2333 827
Arba siųskite savo klausimus mums:
Užklausos forma