Clicky

Susisiekite 8 5 2333 827

Apie mus

Ausra-Bickauskiene--242x300Gaukite aukščiausios kokybės sprendimą visoms dermatologinėms, ginekologinėms ir urologinėms problemoms  specializuotoje klinikoje. Mūsų puikiai apmokyta ir atsidavusi komanda yra tam, kad padėtų jums jaustis geriausiai.

Privati klinika „Narmeda“, įsteigta prieš 24 metus, sukaupusi ilgametę patirtį, yra vienas iš ilgiausiai paslaugas teikiančių privačių medicinos centrų Lietuvoje. Mes nesame didžiausi, mes stengiamės būti geriausi.

 

 

 

 

 

 

 

SVARBU:

 Nauja klinika „Narmedos medicina“ (šalia Rinktinės gatvės), o senoji – greta „Vingio“kino teatro –  uždaroma remontui.
Naujoji klinika yra miesto centre, tiesiai už Rinktinės gatvėje esančio Ibis viešbučio, kitoje buvusio „Žalgirio“ stadiono pusėje. Klinikos adresas – Ceikinių g. 5.

Deja, nauja, sparti statyba dar nepažymėta internetiniuose žemėlapiuose, todėl pateikiame schemą, kaip mus lengviau rasti, kur parkuoti automobilį.

Naujoje klinikoje bus teikiamos tos pačios paslaugos, dirbs tie patys specialistai. Naujos erdvės, moderni ir saugi įranga, šiuolaikinė ventiliacija (kas itin aktualu, esant COVID 19 grėsmei), reguliuojami pacientų srautai, kvalifikuoti specialistai, šiuolaikinė ventiliacija, patogus patekimas neįgaliesiems, bendradarbiavimas su geriausiomis Lietuvos laboratorijomis – skirti pacientų poreikiams ir patogumui.

Tikslesnė informacija telefonu 8 5 2333 827, info@narmeda.lt
nuoroda google maps Narmeda (Ceikinių g.5)

Aušra Bičkauskienė, klinikos „Narmedos medicina“ vadovė: 

Kas mes. „Narmeda“ yra privati specializuota dermatologijos, akušerijos, ginekologijos, urologijos ir kraujagyslių ligų klinika. Mūsų tikslas – būti lydere savo teikiamų paslaugų spektre, patenkinti paciento lūkesčius ir poreikius. Klinikoje atkreipiamas ypatingas dėmesys ir į mažųjų pacientų gerą savijautą bei poreikius.
Klinika „Narmeda“ bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio gyvybės ir sveikatos draudimo bendrovėmis.

 Mūsų naudojama įranga. Klinikoje naudojama saugi, aukščiausios kokybės ir naujausia tik patikimų gamintojų „Asclepion“, „General Electric“, „Huntligh“, „Heine“ , „Accuvein“ ir kt. aparatūra. Turime galingus vokiškus lazerius, kuriais gali pasigirti nedaugelis medicinos įstaigų, naujus galingus echoskopus.  Naujausia apgamų diagnostikai ir sekimui skirta vokiška FOTOFINDER dermatoskopinė sistema
Mūsų specialistai. Dirba tik patyrę, specializavęsi Lietuvos ir užsienio klinikose, nuolat keliantys savo kvalifikaciją gydytojai. Labiausiai mes didžiuojamės savo darbuotojais.
Mūsų tikslai. Vienas iš svarbiausių mūsų prioritetų yra dėmesys ir pagarba pacientui, todėl stengiamės skirti daugiau laiko konsultacijai negu kitose medicinos įstaigose, užtikriname paciento duomenų saugumą. Nesivaikome nepatikrintų naujovių, diagnostikoje ir gydyme taikome tik patikimus metodus. Mūsų tikslas – būti lydere savo teikiamų paslaugų spektre, visiškai patenkinant paciento lūkesčius ir poreikius.
Mus lengva rasti ir patogu atvykti. Dirbame Vilniaus miesto centre Jums patogiu laiku.

Privatumo politika.UAB „Narmedos medicina“ yra svarbi Jūsų – Mūsų pacientų bei kitų duomenų subjektų asmens duomenų apsauga. Todėl esame įsipareigoję gerbti ir saugoti kiekvieno duomenų subjekto privatumą. Šioje Privatumo politikoje yra pateikiama esminė informacija apie UAB „Narmedos medicina“ vykdomą asmens duomenų tvarkymą, šių duomenų saugojimą ir duomenų subjektų teises. 

 

Mūsų gydytojai
Mūsų medicinos slaugytojos
Mūsų administracijos darbuotojos

Turite klausimų?

Į daugelį pacientams kylančių klausimų stengiamės atsakyti savo internetiniuose puslapiuose. Nepakanka informacijos? Susisiekite su mūsų klinika info@narmeda.lt

 

Turite klausimų? Susisiekite su mumis:
Tel.: 85 2333 827
Arba siųskite savo klausimus mums:
Užklausos forma