Clicky

Verta žinoti

  • Visi
  • Nėščiųjų priežiūra
  • Grožio medicina
  • Lazerinės procedūros
  • Dermatologija
  • Ginekologija
  • Urologija
ginekologo konsultacija

Endometriozė

Tai liga, kuriai būdinga gimdos gleivinės (jos funkcionuojančios dalies, kuri normaliai kiekvienų mėnesinių metu yra pašalinama) išplitimas už gimdos ribų, kuri patologiškai vešėdama, sąlygoja sąaugų susiformavimą ir todėl pakinta normali dubens struktūra bei atsiranda būdingi simptomai.

vyro urologines bedos

Prostatitas lėtinis

Prostatitas – tai prostatos uždegimas, kurį dažniausiai sukelia bakterijos. Jis gali būti ūminis arba lėtinis. Lėtinis prostatitas gali išsivystyti, kai netinkamai gydomas ūminis prostatitas.

virusas

Žmogaus papilomos viruso infekcija

Žmogaus papilomos viruso (ŽPV) infekcija – tai papilomos viruso sukeliamas epitelinio audinių sluoksnio pažeidimas. Tai virusas, sukeliantis karpas, kurios gali atsirasti įvairiose kūno vietose.

plaukeliu salinimas lazeriu

Plaukelių šalinimas lazeriu

Plaukelių šalinimas lazeriu – efektyviausias pasirinkimas siekiant glotnios odos. Nesėkmingai išbandėte ne vieną metodą plaukelių šalinimui, tačiau jokios pastangos, deja, neatnešė laukiamų rezultatų?

pedos

Virusinės karpos

Karpos yra vienas dažniausių odos susirgimų. Karpų atsiranda odoje, gleivinėse ir netgi gerklose (ant balso stygų). Tai blyškios spalvos nelygaus paviršiaus gerybiniai dariniai. Visas karpų rūšis sukelia virusai, priklausantys Papova virusų grupei.

rankos

Odos grybelinės ligos

Odos grybelines ligas dažniausiai sukelia įvairūs patogeniniai grybeliai – dermatofitai. Šių ligų inkubacinis periodas trunka nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Dažniausiai pažeidžiamos kojos ir rankos.

zvyneline

Žvynelinė (psoriazė)

Žvynelinė (psoriazė) – tai lėtinė liga, kuri pažeidžia odą, o sunkesniais atvejais – netgi sąnarius. Oda atrodo lyg padengta žvynais, kuriuos niežti, kartais skauda, o nusikasius lieka raudonos dėmės. Liga linkusi kartotis.

vyras ir moteris lovoje

Mitai apie žmogaus papilomos virusą (ŽPV)

Žmogaus papilomos viruso (ŽPV) infekcija – tai papilomos viruso sukeliamas epitelinio audinių sluoksnio pažeidimas. Tai virusas, sukeliantis karpas, kurios gali atsirasti įvairiose kūno vietose.

koju nagai pazeisti grybelio

Nagų grybelis (onichomikozė)

Nagų grybelis (onichomikozė) – tai nago guolio ar nago plokštelės grybelinė infekcija, dėl kurios nagas tampa grublėtas, pilkšvai gelsvas, sustorėja nago plokštelė ir kt. Nagus dažniausiai pažeidžia mieliagrybiai, pelėsiniai grybai, dermatofitai.

ranku egzema

Rankų egzema

Rankų egzema (rankų dermatitas) yra dažna odos uždegiminė liga, pažeidžianti rankas.

nesciosos echoskopijos apziura

Ultragarsiniai tyrimai nėščiosioms. Kada būtina atlikti.

Prenatalinė diagnostika – tai įvairių patikros ir diagnostikos priemonių visuma, skirta nustatyti vaisiaus vystymosi patologijai ir patologinei būklei.

moteris ginekologe

Gimdos kaklelio vėžys. Jo simptomai

Gimdos kaklelio vėžys – antra pagal dažnumą (po krūties vėžio) moterų onkologinė liga. Tai viena dažniausių vėžio rūšių, tampančių moterų mirties priežastimi.

Rodyti daugiau