MCL31 Dermablate lazeris

„MCL31 Dermablate“ įrenginio Erbio: YAG lazeris odą šalina su tokiu tikslumu, kurį galima išmatuoti mikronais. Šį metodą galima taikyti visiško arba dalinio šalinimo procesui. Tai leidžia saugiai ir švelniai pašalinti įvairių tipų pažeidimus odos epidermio ir dermio sluoksniuose bei efektyviai atlikti. odos atnaujinimą. Šio įrenginio patikimumas ir efektyvumas buvo išbandytas visame pasaulyje.

Dėl specifinės įrenginio konstrukcijos, gydymas ( naudojant „MCL31 Dermablate“ trunka daug trumpiau (lyginant su CO2 lazeriais). Tačiau CO2 lazeris dėl koaguliacijos užtikrina geresnę hemostazę.

Dėl stipriai sumažinto terminio Erbio lazerio poveikio, procedūra yra mažiaus skausminga (lyginant ją su CO2 lazeriais). Nedidelių žaizdų gydymo metu pacientams nereikia taikyti nejautros. Naudojant šį lazerį sumažėja šalutinio poveikio rizika. Šio gydymo metodo saugumas Erbio lazerį paverčia puikiu pasirinkimu jautrių zonų gydymui (pvz., periorbital sritis, kaklas, krūtinė ir rankos).

Turime galimybę klinikoje šalinant nepageidaujamus odos darinius naudoti vieną arba abu lazerius, kas užtikrina lazerinės proscedūros tikslumą, aukštą kokybę, greitą gijimą be rando.