plaukeliu salinimas lazeriu

Plaukelių šalinimas lazeriu – efektyviausias pasirinkimas siekiant glotnios odos

Nesėkmingai išbandėte ne vieną metodą plaukelių šalinimui, tačiau jokios pastangos, deja, neatnešė laukiamų rezultatų? Išbandėte net ir liaudiškus metodus, tačiau plaukeliai vis tik įauginėja, rezultatas trumpalaikis, procedūrų skausmas sunkiai pakenčiamas, o estetinį vaizdą gadina nesibaigiantys bėrimai? Nebėra prasmės liūdėti, kankintis ir eksperimentuoti – šiuolaikinė lazerių industrija yra sparčiai pažengusi į priekį.

Kuo plaukelių šalinimas lazeriu efektyviau už fotoepiliaciją?

Lazeriai yra žymiai galingesni įrenginiai nei fotoepiliacijos – intensyvios impulsinės šviesos – aparatai, todėl lazerių pagalba pasiekiami labai efektyvūs rezultatai. Intensyvios pulsinės šviesos (IPL) aparatai skleidžia didelį pluoštą nekoncentruotų spindulių, todėl ne visa apataro skleidžiama spinduliuotė veikia tiesiogiai savo taikinį – nepageidaujamą plauką. Lazeriai, išskirdami vieno bangos ilgio spindulį, specializuojasi spręsdami konkrečią problemą, o jo spindulį gerokai lengviau valdyti ir nukreipti į konkretų taikinį. Lazeris – puikiai kontroliuojamas, tikslus ir saugus įrankis plaukelių šalinimui, o procedūra – trumpa ir neskausminga, minimaliai invazyvi ir ypač sterili.

Kaip vyksta procedūra?

Procedūros metu oda šaldoma naudojant ypatingą metalų lydinį, kurio neturi kitos šaldymo sistemos. Mūsų lazeris jau per kelias procedūras patikimai sunaikina plauko folikulą, neleisdamas jam ataugti, stabdo pūlinukų formavimąsi, tad oda iškart po procedūros bus švelni ir nesudirgusi. Be to, lazeris skatina kolageno ir elastino gamybą, todėl oda greičiau atsinaujina, tampa elastingesnė, lygesnė ir, be abejo – gražesnė. Beje, procedūra ypač greita – pašalinti plaukelius nuo 10 cm2 odos ploto trunka mažiau nei minutę!

 

Kokiose kūno ar veido srityse galima lazeriu šalinti nepageidaujamus plaukus?

Lazerinė depiliacija atliekama šiose veido ir kūno vietose: viršutinės lūpos ir antakių sritis, smakro, skruostų, sprando ir kaklo sritis, pečių, pilvo, krūtinės, nugaros, kojų sritis. Taip pat ir pažastų, bikini, gaktos ir lytinių lūpų sritys, o jei Jus vargina išskirtinai plaukuotos vietos ar netradicinėse vietose augantys plaukai – kartu su klinikos dermatovenerologu, pažadame, rasite išeitį.

Nuo ko priklauso plaukelių šalinimo lazeriu procedūros veiksmingumas?

Geriausius rezultatus galima pasiekti, jei oda nėra įdegusi, o plaukai yra tamsūs. Priklausomai nuo genetikos ypatybių ir hormonų kiekio, po ilgesnio laiko iš „miegančių“ plaukų svogūnėlių gali pradėti augti nauji plaukai, tokiu atveju reikalingos pakartotinės procedūros, tačiau dažniausiai pilno kurso kartoti nebereikia.

Kliniškai įrodyta, kad norint veiksmingai sunaikinti visas plaukų šaknis, gali prireikti vidutiniškai 4 procedūrų kurso. Plaukų šalinimas turėtų būti atliktas kas 4-6 savaites. Tai priklauso nuo kūno vietos ir plaukų augimo ciklų.

Plaukelių šalinimas lazeriu: patarimai Jums

Likus mėnesiui iki procedūros, pageidautina nešalinti plaukų pincetu, vašku ar epiliatoriumi – kiti plaukų šalinimo būdai, kuomet lieka laukų šaknys – galimos. Patariama savaitę prieš procedūras netepti odos dirginančiais preparatais, o į procedūrą ateiti su švaria oda. Plaukus rekomenduojama nuskusti tą pačią dieną arba iš vakaro prieš procedūrą. Vengti aktyvios saulės šviesos mažiausiai 3 savaites prieš lazerio procedūras, taip pat ir po procedūrų. O jei vartojate tam tikrus fotosensibilizuojančius vaistus, būtinai informuokite apie tai gydytoją.