Clicky

Lazerinė medicina

lazerine medicina

Geras lazeris – tai efektyvus ir neskausmingas:

-apgamų šalinimas
-papilomų,karpų šalinimas
-pigmentinių dėmių šalinimas
-kapiliarų,hemangiomų šalinimas
-gerybinių odos darinių,kurie trukdo šalinimas
-veido odos atjauninimas frakciniu lazeriu(laser skin resurfacing)
-kaklo odos atjauninimas frakciniu lazeriu
-plaštakų odos atjauninimas frakciniu lazeriu
Saugu,greita,mažai skausminga,jokio skausmo po procedūros,minimali randu tikimybe,greitas gijimas.
Odos atjauninimas lazeriu(laser skin resurfacing)-stipriausias oda jauninantis metodas.Nenuginčijami rezultatai,ilgalaikis efektas.Kaina-tokia,kiek išleistumėte kokybiškom kosmetikos priemonėm per metus,tačiau efektas nepalyginamas.

Lazeris medicinoje – be galo tikslus prietaisas. Kiekvienas bangos ilgis taikomas konkrečiam darbui, kuomet lazerio spindulys veikia tik tam tikrą audinį, nepaliesdamas aplinkinių ir nesukeldamas pašalinio poveikio. Tai įgalina naudoti didesnius energijos kiekius ir taip gauti aukštesnės kokybės rezultatą. Deja, kiti prietaisai, kaip IPL veikia plačiu bangos spektru, todėl didindami energijos kiekį pažeisime ir aplinkinius audinius. Be to, geras lazeris tai yra ne tik tikslus spindulys, puiki optika (mūsų naudojama Carl Zeiss Jena optika) tačiau ir papildomos sistemos , leidžiančios sumažinti terminį poveikį odai. Kiekvienas lazerio spindulys perneša didelį energijos kiekį odai.Todėl geri lazeriai turi specialias šaldymo sistemas, pulsinius rėžimus,frakcijinius antgalius, leidžiančius spindulius išdėstyti tvarka, sukeliančia mažiausią terminį poveikį odai.

Visa tai turi “Asclepion” firmos lazeriai. Mes naudojame CO2 (bangos ilgis 10600 nm) ERB:YAG dermablate (bangos ilgis 2940 nm), Mediostar XT (bangos ilgis 810 nm).Kiekvienas lazeris turi savo panaudojimo spektrą, o kombinacija CO2 ir ERB:YAG lazeriais veido atjauninimui, randų gydymui šiuo metu yra geriausia pasaulyje.Veido atjauninimo procdūros efektas prilygsta chirurginei operacijai, o naudojant abu lazerius yra žymiai lengvesnis. Deja, tik nedaugelis klinikų turi abu šiuos galingus prietaisus. Mediostar XT lazeris – pripažintas pasaulio lyderis, kaip plaukų šalinimo lazeris: geriausias efektas, mažiausias pašalinis poveikis. Tai pasiekiama dėka puikios odos šaldymo sistemos ir dvigubo pulso galimybės, kas įgalina sunaikinti efektyviau plauko šaknį, neperkaitinant odos.

Be abejo, šiandien žodis lazeris turi magišką jėgą. Prisidengiant šiuo žodžiu gydoma nuo visų galimų ligų. Tačiau kiekvienas lazeris turi savo konkrečius panaudojimo tikslus ir galimybes,todėl mes nenaudojame jų abejotinam, nepatvirtintam gydymui.