Clicky

Susisiekite 8 5 2333 827

Naujienos

2021-03-11

Lazeris poodinių venų tyrime ir gydyme

Klinikoje pacientų tyrimui ir skleroterapijos (venų užakinimo vaistais) procedūroms , taikomas naujausias ir galingiausias poodinių venų vizualizacijai skirtas lazeris. Tai leidžia įvertinti poodinių venų struktūrą, jungtis, net ir tuomet kai mes jų nematome išoriškai. Kartu tai galime tiksliai atlikti užakinimo procedūras gulint (privaloma) pacientui, kuomet venos neužsipildo.
Pačiam venų užakinimui taikome skleroterapiją vaistais (gydymas nr.1 pasaulyje). Skleroterapija yra medicininė procedūra, skirta gydyti tokias ligas kaip venų nepakankamumas, venų varikozė ir voratinklinės venos. Skleroterapijos metu gydytojas suleidžia tirpalo (sklerozanto) į esamas venas, kad jos randėtų ir išnyktų. Gydymui reikia kelių injekcijų, paprastai kas keturias savaites. Po kelių procedūrų venos paprastai patamsėja, po to lėtai išnyksta per kelias savaites ar mėnesius. Po gydymo svarbu mūvėti kompresines kojines, kad sumažėtų patinimas ir mėlynės. 
Lazerinis užakinimas dėl mažo efektyvumo ir pašalinio poveikio, klinikoje netaikomas. Lazeris sėkmingai naudojamas  veninių magistralių operacijoms (stambios pagrindinės venos).

Atgal į sąrašą
Turite klausimų? Susisiekite su mumis:
Tel.: 85 2333 827
Arba siųskite savo klausimus mums:
Užklausos forma