Clicky

Свяжитесь 8 5 2333 827 I-V 8:00 - 20:00 nuotolinės konsultacijos
Нас найдёте Konarskio 4b, Vilnius

Новости

2020-05-15

(LT) Paskelbtas paslaugų atnaujinimo planas

(LT) UAB Narmedos medicina planinių ambulatoriniųasmens sveikatos priežiūros paslaugų atnaujinimo ir teikimo planas

Более
2020-04-29

(LT) Darbas sušvelninus karantino sąlygas

(LT) Pradedame darbą nuo 05.04 . Registruojame pacientus konsultacijoms sušvelninus karantino sąlygas.  Naudokite registracijos formą arba e-paštą registracija@narmeda.lt.arba telefonu.

Более
2020-04-08

(LT) Registruokitės konsultacijoms po karantino

(LT) Pradedame registruoti pacientus konsultacijoms po karantino ar sušvelninus karantino sąlygas. Pildykite reistracijos formą, esančią žemiau ir mes su Jumis susisieksime, kuomet žinosime konsultavimo galimybes. Jeigu reikalingas konkretus specialistas, nurodykite Jo pavardę. Naudokite registracijos formą arba e-paštą registracija@narmeda.lt.

Более
2020-03-16

(LT) Nuotolinės konsultacijos

(LT) Atliekame nuotolines dermtologo, dermatovenerologo konsultacijas.Susisieksime su Jumis valandos bėgyje, konsultacija ir receptai tą pačią dieną. Karantino metu dėl mūsų stebimų nesčiųjų siųsti užklausą e-paštu info@narmeda. Nuotolinių konsultacijų tvarka: 1. Jūs kreipiatės elektroniniu paštu konsultacija@narmeda.lt arba pildote registracijos internetu formą, aprašote  problemą, pridedate pažeidimo nuotraukas, įrašote vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį, kuriuo susisieksime konsultacijos metu, pageidaujamą konsultacijos laiką. 2.Jūs  atliekate pavedimą į UAB Narmedos medicina sąskaitą LT 50 7044 0600 0739 7388 už konsultaciją 30 eurų sumą*. 3.Pavedime turite nurodyti konsultuojamojo asmens kodą, nes  ligos istorija bus pildoma esveikata duomenų bazėje ir išduodami elektroniniai receptai. * kartu tai Jūsų tapatybės patvirtinimas ir patvirtinimas, kad susipažinote su "Paciento valios pareiškimas dėl sveikatos priežiūros paslaugų teikimo nuotolinius būdu klinikoje UAB „Narmedos medicina“" (žiūrėti )

Более
Показывaть все...
у Вас есть вопросы? Свяжитесь с нами:
Тел.: 85 2333 827
Или отправте ваши вопросы к нам:
Форма запроса