Clicky

Susisiekite 8 5 2333 827

plaukų šalinimo lazeris

 

Klinikoje plaukų šalinimui naudojame aukščiausios kokybės Vokišką „ASCLEPION“ firmos lazerį.

 

Lygi ir švelni oda- tobulo grožio standartas, todėl nepageidaujamų plaukelių šalinimas yra įprasta šiuolaikinės moters kasdienybė. Plaukų šalinimas lazeriu yra pats tobuliausias ir geriausias depiliacijos būdas, plačiai naudojamas visame pasaulyje.

1. Kas yra lazerinis plaukų šalinimas? Lazeris plaukų šalinimui naudojamas nuo 1997 metų. Jo esmė – lazerio 810 nm banga , kuri veikia į melaniną, esantį plauko šaknyje, ir neveikia į aplinkinius audinius, esminis skirtumas nuo IPL prietaisų, kurių spindulio spektras platus ir naudojant aukštenę energiją veikia ir aplinkinius audinius, didindamas pašalinius reiškinius, o ją mažinant, negaunama geriausio rezultato. Spindulys nukreipiamas į nuskustą odą. Lazerio energija tiksliai sunaikina plauko šaknį. Kadangi plaukai auga ciklais, todėl reikalingos kelios procedūros 6-8 savaičių ciklais.

2. Ar aš tinkamas kandidatas plaukų šalinimui lazeriu? Plaukai gali būti šalinami tiek vyrams tiek moterims nuo rankų, kojų, bikini, kaklo, krūtinės, veido, skruostų, lūpos. Lazeris paveikia tamsų pigmentą, todėl jis efektyviausias šviesios odos tamsiaplaukiams. Tačiau dabartinis Mediostar lazeris turi papildomas galimybes, gerinančias rezultatus ir tamsiaodžiams,bei šalinant sviesius plaukus.

3. Kuris lazeris labiausiai tinkamas man? Yra išskirti 6 odos tipai. Diodinis  810 nm bangos Mediostar lazeris geriausiai tinka I-IV odos tipo pacientams(dauguma Lietuvos žmonių) (pvz. Nd:Yag lazeriai geriau tinka IV-VI odos tipui,o Aleksandrito lazeriai-I-II odos tipui)

before_epilation before_after_epilation_02

4. Kaip lazeris veikia? Lazerio šviesos banga perneša tikslų energijos kiekį ir tuo pačiu karštį į plauko šaknyje esantį melaniną ir taip jį suardo. Tiksli siaura banga apsaugo aplinkinius audinius. Todel šalinimas lazeriu yra efektyviausias ir saugiausias, skirtingai nuo IPL. Deja, kai kurios klinikos naudoja IPL dėl to, kad jis žymiai pigesnis, tačiau aiškina pacientui, kad jo efektyvumas prilygsta lazeriui.

5. Kiek man reikės gydymo procedūrų ir kokios pauzės tarp jų? Daugeliui pacientų reikalingos 4-6 procedūros su 6-12 savaičių pertrauka (veidas dažniau, kojos rečiau).Po kiekvienos procedūros plaukų augimas sulėteja ir sureteja.

6. Ar lazeriu pašalinus plaukus jie daugiau nebeataugs? Galime kalbėti apie plaukų augimo sumažėjimą, tačiau metodo 100% sustabdančio plaukų augimą nėra.Šalindami plaukus lazeriu, Jūs rečiau galvosite apie nepageidaujamus plaukus ir sutaupysite daug laiko.

7. Ar gydymas lazeriu yra brangus? Lazerinės proceduros visur yra brangios,nes brangu eksplotuoti patį lazerį, apmokyti gydytojus, brangus lazerio inventorius, pvz.net apsauginiai akiniai. JAV atliktos studijos (kur procedūra 2 kartus brngesnė nei Lietuvoje) parodė, kad po penkerių metų išleidžiama vienodai pinigų naudojant kremus, šalinant vašku ar pleistrais, IPL ar lazeriu. Jei plaukų šalinimo procedūras vašku reguliariai atliekate kosmetikos salonuose, kaina vašku per metus didesnė, negu šalinant lazeriu. Išvada:  lazeriu efektas pasiekiamas greičiau ir mažiausiu procedūrų skaičiumi, o kaina ta pati ar mažesnė.

8. Ar tai skausminga? Pulso metu ( dengiamas apie 2 centų monetos plotas) jaučiamas dilgčiojimas. Daugumai pacientų nereikia nuskausminamojo gelio. Nesant jokių pojūčių, lazeris greičiausiai nėra pakankamos galios ir rezultatas bus prastas.

9. Kokie galimi pašaliniai reiškiniai? Paraudimas, paburkimas. Retai – šašo susidarymas, pigmentacijos pokyčiai.  

10. Kaip aš turiu ruoštis procedūrai? Norint maksimalaus efekto, pacientas turi mažiausiai 6 savaites nešalinti plaukų vašku,pešiojimu,rovimu.Juos galima tik skusti.Rekomenduojama nusiskusti 1-2 paros prieš procedūrą. Procedūros trukmė priklauso nuo ploto, kuriame šalinami plaukai. Po gydymo naudojamas ledas, drėkinantys kremai. Kuomet pradeda augti nauji plaukai (dažniausiai po 6-8 savaičių, procedūrą reikia kartoti).

11. Ar plaukai auga ciklais? Taip. Yra trys augimo fazės. Lazeris veikia aktyviojoje augimo fazėje. Todėl ir procedūra kartojama, nes dalis plaukų procedūros metu būna neaktyvioje augimo stadijoje. Kuomet pradeda augti nauji plaukai, procedūrą reikia kartoti ( kartojama dažniausiai po 6-8 savaičių).

12. Kas įtakoja padidintą plaukuotumą? Paveldimumas, nėštumas, hormoniniai sutrikimai, skydliaukės problemos, reakcija į medikamentus, naudoti netinkami plaukų šalinimo būdai.

13. Ar būtina konsultacija? Taip. Jos metu įvertinamas odos, plauko tipas, surenkami duomenys apie pacientą, aptariamas pasiruošimas, gydymo planas.

14. Ar parduodami buitiniai lazeriai efektyvūs? Ne, maža galia, abejotinas parametrų tikslumas.Be to reikia įvertinti ir plauko augimo savybes.

 

Klinikoje atliekamų plaukų šalinimo Mediostar lazerinių procedūrų kainos 

Veidas  EUR
200 Viršutinė lūpa (moterims) 25*
201 (vyrams) 30*
202 Smakras (moterims) 40*
203 (vyrams) 50*
204 Skruostai (abu) 60*
205 Kaklas 60*
206 Nosies landose 30*
207 Ausų landose 30*
208 Apgamo srityje (būtina dermatoskopija) 10*
Kūnas  
209 Pečių juosta 100*
210 Krūtinė 80*
211 Pažastys 40*
212 Krūtų spenelių sritis 30*
213 Pilvo centrinė juosta 30*
214 Nugara 120*
215 Sėdmenys 100*
216 Bikini 70*
217 Pažastys+bikini 100*
Kojos  
218 Šlaunys 100*
219 Blauzdos 80*
Rankos  
220 Dilbiai 50*
221 Žąstai 70*
222 Pirštai ir plaštakos 50*
     
224 Pirmoji procedūra atliekama po dermatologo apžiūros, procedūros aptarimo 19
225 Nuskausminimas kremu (esant pageidavimui) 5-15
*vienos procedūros kaina  

 

 

Turite klausimų? Susisiekite su mumis:
Tel.: 85 2333 827
Arba siųskite savo klausimus mums:
Užklausos forma