Clicky

Susisiekite 8 5 2333 827

apgamų šalinimas

apgamasApgamų šalinimas lazeriu
Gydymo informacija
Lazeris yra labai efektyvus šalinant apgamus, nes audinys yra pašalinamas labai tiksliai.
Apgamai gali būti efektyviai pašalinami naudojant lazerį. Lazeriu yra išgarinamas apgamas, o poveikio vietoje susiformuoja naujas audinys.
Gydytojai paprastai rekomenduoja, kad apgamų pašalinimui būtų taikoma ir ekscizija. Pasirinkus apgamo pašalinimą lazeriu, dermatologas gali atlikti apgamo biopsiją (ląstelių paėmimą ištyrimui) prieš paskirdamas lazerinę  procedūrą,norint įsitikinti ar apgamas nėra piktybinis. Lazeriu yra garinamas viršutinis odos sluoksnis (epidermis) kartu su dalimi po juo esančiu dermos sluoksiu.
Tinkamumas
Idealus kandidatas šiai procedūrai  pasižymi šviesia, neriebia ir sveika oda. Asmenims, kuriems yra būdingas tamsus odos tipas, yra rizika, kad po procedūros  gali pasireikšti pigmentacijos pakitimai. Be to, esant polinkiui sirgti odos infekcijomis, apgamų šalinimas lazeriu neturėtų būti taikomas.
Procedūra
Taikant lazerį yra atliekamas griežtai kontroliuojamas odos išgarinimas šimtų milimetrų tikslumu pašalinant skirtingus odos sluoksnius.
Gydymo trukmė varijuoja nuo kelių minučių iki daugiau nei valandos priklausomai nuo gydomos srities.
Kartais yra reikalingi du ar daugiau gydymo seansai. Antra gydymo procedūra gali būti atliekama praėjus mažiausiai 6 mėnesiams.
Anestezija
Gydymas lazeriu dažniausiai yra taikomas atlikus lokalų nuskausminimą.
Pašaliniai efektai
Rizika maža.Pašaliniai efektai gali būti patinimas, kuris i tęsiasi nuo 3 dienų iki 3 savaičių, juntamas diskomfortas, perštėjimas, mažų baltų dėmių, pigmentacijos ant odos atsradimas.
Gydymo lazeriu metu atsiradusi žaizda  išnyksta po 7-12 dienų. Tačiau odos paraudimas gali išlikti  1-2 mėnesius.
Komplikacijų rizika
Rizika maža. Lazerio karštis gali sukelti nenumatytus nudegimus ir odos sužalojimą. Be to, išlieka rizika pasireikšti bakterijų, virusų ar grybelio sukeltai infekcijai, kuriai yra būdingas odos paraudimas, skausmas, patinimas ir karščio krėtimas;  yra tikimybė pasireikšti pūslelinei. Pašaliniai procedūros poveikiai gali lemti atipinius odos spalvos pokyčius, randų susiformavimą.
Gijimas
Greitas gijimas, lyginant su kitais apgamų šalinimo metodais. Rekomenduojama nepradėti intensyviai sportuoti kol nepraėjo 1-2 savaitės po procedūros. Tuo metu, viršutinis odos sluoksnis dažniausiai yra visiškai  sugijęs ir sutvirtėjęs. Be to, yra rekomenduojama kelis mėnesius vengti stiprių saulės spindulių.

 

Lazerinių procedūrų kainos

 

Turite klausimų? Susisiekite su mumis:
Tel.: 85 2333 827
Arba siųskite savo klausimus mums:
Užklausos forma