Clicky

Susisiekite 8 5 2333 827

Naujienos

2022-12-09

Kompiuterinė apgamų diagnostika ir sekimas

Klinikoje pradėtas taikyti naujausias kompiuterinis apgamų tyrimas (dermatoskopija) ir jų pastovus sekimas vokiška Fotofinder sistema. 
Fotofinder yra programinės įrangos paketas, kurį dermatologai naudoja odos diagnostikai atlikti. Programinė įranga skirta padėti gydytojams diagnozuoti įvairias odos problemas, įskaitant spuogus, raukšles, apgamus ir odos vėžį. Fotofinder turi keletą funkcijų, įskaitant vaizdų biblioteką, paciento stebėjimą ir gydytojo prietaisų skydelį. Programinė įranga taip pat leidžia gydytojams užfiksuoti ir saugoti pacientų vaizdus, ​​​​taip pat dokumentuoti ir dalytis informacija apie gydymo planus. Programinė įranga padeda gydytojams pagerinti diagnozių tikslumą ir greitį, todėl pacientai gali gauti savalaikį ir veiksmingesnį gydymą.
Dermatoskopija (taip pat žinoma kaip epiliuminescencinė mikroskopija arba dermatoskopija) yra neinvazinis diagnostikos metodas, naudojamas norint atidžiai ištirti odą, ar nėra anomalijų. Jis naudojamas ikivėžiniams ir vėžiniams pažeidimams, taip pat įvairioms kitoms odos ligoms aptikti. Dermatoskopija gali padėti dermatologams tiksliau diagnozuoti ligą, taip pat stebėti odos sutrikimo progresavimą. Jis taip pat gali būti naudojamas ankstyvoms melanomos stadijoms nustatyti pacientams. Procedūra atliekama ant paciento odos uždedant rankinį apšviestą didinamąjį prietaisą, vadinamą dermatoskopu. Tada gydytojas vizualiai apžiūrės odą po prietaisu, ar nėra nenormalių savybių, ir prireikus imsis vaistų, gydymų lazeriu ir biopsijų.

Atgal į sąrašą
Turite klausimų? Susisiekite su mumis:
Tel.: 85 2333 827
Arba siųskite savo klausimus mums:
Užklausos forma